1M SC/LC 50/125MICRON OM3 KABEL

Varenummer: 032612

OM3 multimode patchesnor (50/125 µm)
– Passer til 10 Gb Ethernet-nettverk
– Maks. optiske tap: 0,25 dB
– For 50/125 µm multimode installasjon, OM3 type
– SC / LC tosidige ledninger
– Lengde: 1 m

Teknisk informasjon

Spesifikasjoner

Type kontakt tilkobling SC/LC
Egnet for fibertype Multimode
Lengde (m) 1

1M SC/LC 50/125MICRON OM3 KABEL