2M LC/LC 50/125MICRON OM3 KABEL

Varenummer: 032616

OM3 multimode patchesnor (50/125 µm)
Passer til 10 Gb Ethernet-nettverk
Maks. optiske tap: 0,25 dB
For 50/125 µm multimode installasjon, OM3 type
LC / LC tosidige ledninger
Lengde: 2 m

Teknisk informasjon

Spesifikasjoner

Type kontakt tilkobling LC
Egnet for fibertype Multimode
Lengde (m) 2

2M LC/LC 50/125MICRON OM3 KABEL