3M LC/LC 9/125MICRON KABEL

Varenummer: 032608

OS1 / OS2 singlemode patchesnor (9/125 µm)
– Maks. optiske tap: 0,25 dB
– For 9/125 µm singlemode installasjoner, type OS 1 / OS 2
– LC / LC tosidige ledninger
– Lengde: 3 m

Teknisk informasjon

Spesifikasjoner

Type kontakt tilkobling LC
Egnet for fibertype Singlemode
Lengde (m) 3

3M LC/LC 9/125MICRON KABEL