dGLink 19″ Fiber panel komplett SM 24xLC/LC-Duplex

Varenummer: 59624781El-nummer: 6921721
Bestillingsvare

Eksklusivt 19″ Fiber Patch Panel 1U, med teleskopløsning for utrekk av fiberskuff.
Komplette pakker for SC/SC & LC/LC – SM
Pakken inneholder modulfronter ferdig bestykket med duplex adapter

Velg ant. adapter og konnektortype du ønsker i nedtrekkmeny.

Farge: Sort
Dybde: 300mm
Høyde: 1U

Følgende produkter medfølger:
– Fiber panel
– Modulfront med adapter
– Blindplater (Ved behov)
– Innføringsnipler og fester for kabler.
– 2 kasetter (24sveiser pr. kasett
– Føringsguider kabel 4 stk.
– Burmuttere
– Merkeetiketter til å klistre på panelet.
– 24 stk. skjøtehylser
– Integrert kabelguide i front av panelet.

Teknisk informasjon

Spesifikasjoner

Flat eller vinklet Flat
Antall uttak 48
Type kontakt tilkobling LC
Egnet for fibertype Singlemode

dGLink 19″ Fiber panel komplett SM 24xLC/LC-Duplex