KABEL UNIB LC/LC OS2 REV POL 2M

Varenummer: 032687

OS1 / OS2 singlemode patchesnor (9/125 µm)
– Maks. optiske tap: 0,25 dB
– For 9/125 µm singlemode installasjoner, type OS 1 / OS 2
– LC / LC Uniboot dupleksledninger
– Reversibel polaritet
– Lengde: 2 m

Teknisk informasjon

Spesifikasjoner

Type kontakt tilkobling LC
Egnet for fibertype Singlemode
Lengde (m) 2

KABEL UNIB LC/LC OS2 REV POL 2M