P.CARD SC/SC OM4 3M DUPLEX

Varenummer: 032632

OM4 multimode patchesnor (50/125 µm)
– Passer til 10 Gb Ethernet-nettverk
– Maks. optiske tap: 0,15 dB
– For 50/125 multimode installasjon, type OM4
– SC / SC dupleksledninger
– Lengde: 3 m

Teknisk informasjon

Spesifikasjoner

Type kontakt tilkobling SC
Egnet for fibertype Multimode
Lengde (m) 3

P.CARD SC/SC OM4 3M DUPLEX