P.KABEL LC/LC OM4 5M DUPLEX

Varenummer: 032637

OM4 multimode patchesnor (50/125 µm)
– Passer til 10 Gb Ethernet-nettverk
– Maks. optiske tap: 0,15 dB
– For 50/125 multimode installasjon, type OM4
– LC / LC tosidige ledninger
– Lengde: 5 m

Teknisk informasjon

Spesifikasjoner

Type kontakt tilkobling LC
Egnet for fibertype Multimode
Lengde (m) 5

P.KABEL LC/LC OM4 5M DUPLEX