SC 6 Duplex 12 fiber, 1 kassett SM

Varenummer: 032145El-nummer: 6901390

Fiberkassett
– For installering direkte i fiberpanelet (varenr. 032140)
– Tas enkelt ut ved å trykke på kassetten,
forenkler installasjon og vedlikehold

MTP forhåndsterminert kassett (kompatibel med MPO)
Kan trekkes ut fra forsiden og baksiden
Høy ytelse, innsettingstap mindre enn 0,35 dB
MTP er et registrert varemerke hos US Conec Ltd
Single mode OS2 kassett (9/125 µm)
12 SC
OS2 Type A/C

Teknisk informasjon

Spesifikasjoner

Antall uttak 12
Type kontakt tilkobling SC
Egnet for fibertype Singelmode

SC 6 Duplex 12 fiber, 1 kassett SM